تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران شبانه روزی با تانکرهای مکنده و لجن کش، تضمین ۱۰۰% تخلیه آب و فاضلاب تا جای ممکن توسط بهترین نیروهای فنی چاه فاضلاب

شبانه روزی
اعزام فوری
تخلیه کامل
انجام کار تضمینی با تانکر مکنده و لجن کش

چرا باید به حالا سرویس اعتماد کنم؟

یک عمر تجربه در تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه فاضلاب جذبی و سپتیک با بهترین کیفیت

چاه توالت

چاه آشپزخانه

چاه حمام

چاه حیاط

چاه پارکینگ

برای انجام تخلیه چاه شبانه روزی در تهران همین حالا تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای تخلیه چاه فاضلاب در تهران بهترین روش استفاده از ماشین لجن کش و یا مکنده هستش. هر کدوم از این ماشین ها مزایای خاص خودشون رو دارن و استفاده از هر کدوم بستگی به شرایط کار داره. روش دیگه استفاده از نیروی انسانی هست، البته وقتی که چاه نیاز به لایروبی و یا کف تراشی داشته باشه.
این موضوع باز هم بستگی به روش تخلیه داره. اگه مکنده باشه سرعت انجامش بیشتره و اگه پمپ لجن کش باشه، سرعت معمولی داره. به طور کلی از 1 تا 3 ساعت بسته به حجم و اندازه چاه فاضلاب میتونه زمان بر باشه.
معمولا 3 الی 4 ساعته همه چیز هماهنگ میشه و در محل حاضر هستیم. اما اینم بگیم که بهترین زمان برای تخلیه چاه ساعت 9 یا 10 شب به بعد هستش.
7 روز هفته 24 ساعته بدون تعطیلی در خدمت شما بزرگواران هستیم.

چاه های فاضلاب مخازنی هستند که می توانند به سیستم لوله کشی خانه متصل شوند. آنها اغلب در ساختمان های مناطقی از تهران که هنوز خطوط فاضلاب شهری (اگو) نصب یا در حال استفاده نیستند وجود دارند. اگر چاه فاضلاب دارید، بهتر است بصورت منظم و مرتب قبل از اینکه بصورت کامل پر شود، از خدمات تخلیه چاه استفاده کنید. در صورت عدم تخلیه چاه فاضلاب، صدمات جبران ناپذیری ایجاد می شود که میتواند آسیب جدی و خطرناک به ساختمان شما وارد کند. اگر با مدیریت درست به چاه فاضلاب رسیدگی نشود، ممکن است سر ریز و نشت کند و خطرات جدی به بار بیاورد که هزینه های سنگینی هم بهمراه داشته باشد. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد تخلیه چاه تهران بدانید آورده شده است. با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب کنید.

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب

بسیاری از ساکنین ساختمان ها در تهران اطلاعاتی در مورد چاه فاضلاب ندارند و نمیدانند چه طور متوجه شوند چاه فاضلاب در حال پر شدن است.

چاه فاضلاب شما قادر است مقداری زباله و فاضلاب را تجزیه کند. با این حال، با گذشت زمان، زباله‌ها و لجن ها اضافی ممکن است سریع‌تر از آن چیزی که سیستم چاه می‌تواند آن‌ها را تجزیه کند، جمع شوند. این تجمع بیش از حد می تواند منجر به یک چاه پر از لجن شود که می تواند خانه و حیاط شما را تحت تأثیر قرار دهد. خوشبختانه، خدمات تخلیه چاه می تواند عملکرد سیستم را بهبود ببخشد. در این مورد، خوب است که چند علامت هشدار دهنده در مورد چاه فاضلاب پر شده را در ذهن داشته باشید تا بدانید چه زمانی باید برای تخلیه چاه برنامه ریزی کنید.

1. زمان تعیین میکند:

تعداد افراد در خانه و اندازه چاه فاضلاب تعیین می کند که چه زمانی تخلیه فاضلاب ضروری است. تخلیه چاه برای یک چاه کوچک در ساختمانی که تعداد اعضای خانواده زیادی دارد در مقایسه با چاه فاضلاب بزرگ در ساختمانی که تعداد اعضای خانواده کمتری دارد، بیشتر انجام می شود.

به عنوان مثال، اگر شما یک چاه فاضلاب با ظرفیت 1000 گالن دارید که در اکثر مناطق کشور رایج و مورد نیاز است، ممکن است فکر کنید فضای کافی برای پسماند فاضلاب خانواده خود دارید. متأسفانه، اگر خانواده پرجمعیتی داشته باشید، ممکن است این مخزن سریعتر از آنچه فکر می کنید پر شود.

اگر مطمئن نیستید که چند بار باید تخلیه چاه در تهران را انجام دهید، با یک متخصص صحبت کنید. آنها می توانند بر اساس ظرفیت چاه فاضلاب شما و نیازهای خانواده شما یک برآورد واجد شرایط به شما ارائه دهند.

2. گرفتگی مداوم و تخلیه کند فاضلاب

یکی دیگر از نشانه‌های رایج که نشان می‌دهد ممکن است زمان تخلیه چاه شما فرا رسیده باشد، این است که متوجه شوید تخلیه کند فاضلاب یا گرفتگی در سینک، وان و توالت اتفاق می افتد.

اگر ضایعات چاه را پر کرده باشد، شروع به حرکت به داخل لوله ها می کند و توانایی خروج آب و زباله ها از سینک، وان، توالت و غیره را کاهش می دهد. این منجر به تخلیه ضعیف و حتی گرفتگی احتمالی سینک، وان و توالت می شود.

محل مشکلات گرفتگی فاضلاب خود را در داخل خانه تعیین کنید.

اگر مشکل پس زدن فاضلاب در چندین قسمت از خانه مانند سینک، وان و توالت در بخش های مختلف خانه رخ دهد، به احتمال زیاد مشکل، پر شدن چاه است. اگر مشکل فقط روی لوله باشد، ممکن است فقط در آن قسمت گرفتگی رخ داده باشد.

در صورت وجود مشکل در چاه، بهتر است از خدمات تخلیه چاه تهران استفاده کنید تا چاه به درستی به کار خود ادامه دهد.

3. بوی بد

با پر شدن چاه، گازها بیش از حد معمول آزاد می شوند. این گازها از طریق مکان‌های مختلف از جمله از طریق توالت‌ها و فاضلاب‌های داخل خانه آزاد می‌شوند. این گازها بر روی فضای خانه شما تاثیر مستقیم دارند

اگر متوجه بوی بدی شبیه به تخم مرغ فاسد شدید، احتمالاً هیدروژن سولفید از سیستم سپتیک شما خارج شده است. این گاز قوی است و به راحتی قابل استشمام است، بنابراین پخش شدن این بو آن هم بطور ناگهانی، علامت قوی ای است که نشان می دهد مشکلی در چاه فاضلاب شما وجود دارد.

ترکیب سولفید هیدروژن و سایر گازها مانند دی اکسید نیتروژن آمونیاک می تواند برای سلامتی شما خطرناک باشد. قرار گرفتن مداوم در معرض گازهای سپتیک می تواند پوست و چشم شما را تحریک کند، سرفه و حتی مشکلات تنفسی را به همراه داشته باشد.

البته، بوی بدی که از مجرای فاضلاب شما نفوذ می کند لزوماً نشان دهنده پر شدن چاه نیست. در برخی موارد، بقایای غذا ممکن است در لوله های فاضلاب شما باقی بماند و باعث ایجاد بو شود.

اگر فکر می کنید که چاه فاضلاب شما در وضعیت خوبی قرار ندارد، کارشناسان ما در خدمت شما هستند. اگر یک یا چند مورد از موارد فوق در مورد خانه شما صدق می کند، به تخلیه چاه در تهران نیاز دارید.

4. خیس شدن زمین یا دیوار

مدیریت نادرست و تخلیه نکردن نامنظم چاه فاضلاب میتواند باعث سر ریز شدن و یا نشت فاضلاب به اطراف شود. تجمع زباله و لجن در چاه میتواند منافذ خاک را مسدود کند و همین موضوع جذب آب در خاک را کاهش میدهد. این اتفاق بسیار خطرناک است و در صورت رسیدگی نکردن به آن و نشت کردن میتواند صدمات جدی به ساختمان وارد کند که یکی از آنها ریزش دیواره چاه می باشد.

در صورت مشاهده خیس بودن زمین یا دیوار سریعا به آن رسیدگی کنید و از یک تیم حرفه ای تخلیه چاه تهران بخواهید برای بررسی مشکل و انجام کار با شما هماهنگ شوند.

چرا به تخلیه چاه تهران نیاز داریم؟

تخلیه چاه فاضلاب یکی از مهمترین اجزای حفظ یک چاه سالم است. برنامه ریزی تخلیه چاه در یک برنامه منظم، عمر آن را افزایش می دهد و از بروز مشکلات عمده جلوگیری می کند. بسیاری از مردم منتظر می مانند تا چاه کاملا پر شود و سپس آن را با ماشین تخلیه چاه فاضلاب خالی کنند. ما می خواهیم به شما در درک اهمیت این سرویس و حفظ عمر سیستم خود کمک کنیم، پس با ما همراه باشید.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا تخلیه چاه تهران بسیار مهم است.

1. چون زمان آن است

عواملی مانند اندازه مخزن شما، تعداد افراد در خانه، چیزهایی که در توالت خود می‌ریزید و تعداد دفعاتی که خانواده شما از لوله های فاضلاب استفاده می کنند. اگر نیاز به تخلیه چاه تهران دارید، یک بار در سال یا هر چند سال یکبار (بسته به حجم آن) این کار را انجام دهید. شما باید فاضلاب چاه را خالی کنید تا حجم لجن موجود در آن را کاهش دهید و خطر بازگشت آن به خانه را به حداقل برسانید. حتی اگر فکر نمی کنید که چاه شما آماده تخلیه است، بهتر است اگر مدتی از آن گذشته است، از یک متخصص برای بررسی کمک بگیرید.

2. چاه فاضلاب نمیتواند بیش از حد لجن را تحمل کند

این واضح ترین دلیلی است که شما باید چاه فاضلاب را خالی کنید. اگر تصمیم دارید زمان بیشتری صبر کنید، چاه پر از مواد جامد می تواند منجر به مشکلاتی شود که هزینه آن بسیار بیشتر از یک تخلیه چاه ساده است. چاه با تجمع بیش از حد مواد جامد باعث بالا زدن چاه و تخلیه کندتر می شود. اگر فکر می کنید چاه شما بیش از حد پر است یا مشکوک هستید که مسدود شده، بهتر است برای حفظ ایمنی سریعا آن را خالی کنید.

3. برای جلوگیری از پس زدن فاضلاب

نگهداری پیشگیرانه به شما کمک می کند تا از انواع مشکلات از جمله پس زدن فاضلاب، نشتی لوله ها، تخلیه کند و بوهای عجیب جلوگیری کنید. برخی از مزایای تخلیه چاه تهران، صرفه جویی در هزینه برای جلوگیری از تعمیرات غیر ضروری و علائم هشدار دهنده چاه فاضلاب است. اگر به موقع این کار را انجام ندهید، نه تنها هزینه بیشتری برای انجام خدمات نیاز است، بلکه آسیب جدی به چاه وارد خواهد شد.

4. برای حذف هر گونه اشیا

شاید تا به حال شنیده باشید که وسایل خاصی وجود دارد که نباید آنها را در توالت بریزید. اگر اینها قبلاً لوله های شما را مسدود نکرده باشند، می توانند به راحتی چاه شما را پر کنند و نیاز به تخلیه مکرر دارند. اگر اقلامی از این قبیل را در لوله ها ریخته اید، بهتر است در اسرع وقت تخلیه چاه را انجام دهید. شروع دوباره با یک چاه خالی به شما آرامش می دهد و می دانید که می توانید از تکرار این اشتباهات جلوگیری کنید!

5. تخلیه چاه راندمان را بهبود می بخشد

حتی اگر از چاه شما نشتی یا بوی عجیبی دیده نمی شود، ممکن است خوب کار نکند.چاه فاضلاب خود را تخلیه کنید تا کارایی کلی سیستم شما افزایش یابد. سطح فاضلاب چاه را در یک حد مشخص بصورت مرتب خالی کنید تا همچنان به عملکرد مورد نظر خود ادامه دهد. انتظار طولانی بین هر سرویس تخلیه چاه تهران می تواند منجر به گرفتگی و تخلیه کند فاضلاب شود که پس از مدتی آزار دهنده خواهد شد. این تنها یکی از بسیاری از علائم هشداردهنده است که نشان می دهد برای خالی کردن چاه دیر شده است.

مشکلات تخلیه نکردن چاه فاضلاب در زمان درست

  • تخلیه کند فاضلاب: چاه پر از لجن و زباله میتواند از عبور آب و فاضلاب جلوگیری کند. همین موضوع سبب تخلیه کند فاضلاب و ایجاد مشکلات فراوان در هر ساختمانی می شود.
  • پس زدن و جمع شدن فاضلاب: پر شدن چاه باعث سر ریز شدن آن می شود. هر چاه فاضلاب بسته به حجم و اندازه ای که دارد توانایی تحمل ظرفیت محدودی از فاضلاب را دارد. به همین دلیل اگر تمام ظرفیت چاه پر از لجن باشد، این مواد از طریق خطوط لوله کشی به نزدیکترین بخش نفوذ میکنند و از لوله ها بالا می زنند. به همین خاطر گاهی اوقات مشاهده میکنید که آب در اطراف لوله جمع شده و پایین نمی رود.
  • بوی بد: هر چقدر حجم فاضلاب داخل چاه زیاد شود، گازهای بیشتری آزاد می شوند. در صورت عدم تخلیه به موقع چاه فاضلاب، قطعا این گازها به داخل خانه راه پیدا میکنند و بوی ناخوشایندی را ایجاد خواهند کرد که غیر قابل تحمیل است. برای جلوگیری از این اتفاق، باید تخلیه چاه توالت را به موقع انجام دهید.
  • نشت فاضلاب: یکی از خطرناک ترین مشکلات عدم تخلیه به موقع فاضلاب چاه، نشت کردن آن به اطراف می باشد. این اتفاق میتواند باعث سست شدن پی و دیوارهای ساختمان شود.
  • ریزش چاه: هر چقدر برای استفاده از تخلیه چاه تهران بیش از حد صبر کنید، خطر وقوع ریزش چاه را بیشتر میکنید. این موضوع را جدی بگیرید و در صورت پر شدن چاه سریعا آن را خالی کنید.

تخلیه چاه تهران در محدوده شما

در حال حاضر خیلی از ساختمان های تهران هنوز به اگو متصل نشده اند و از سیستم قدیمی چاه های جذبی استفاده می کنند. زمانی که چاه فاضلاب پر می شود و زمان آن میرسد که تخلیه صورت گیرد، شما نیاز به تخلیه چاه تهران خواهید داشت.

در این خدمات تمی حرفه ای ما به وسیله بهترین سرویسکاران و ماشین های تخلیه چاه لجن کش و یا مکنده (بسته به شرایط کار) تمامی زباله ها و لجن های چاه را تا حد ممکن خالی میکنند.

از آنجا پر شدن چاه فاضلاب میتواند شرایط ناخوشایندی را برای یک ساختمان به وجود بیاورد و ادامه زندگی و استفاده از سرویس بهداشتی، سینک یا حمام را مختل کند، به همین دلیل هر چه سریعتر باید خدمات تخلیه چاه فاضلاب انجام شود.

با توجه به این موضوع ما در سراسر تهران این سرویس را با کیفیت عالی و خیلی سریع انجام می دهیم. شما در هر منطقه از تهران کنید باشید ما سریعا خود را به شما میرسانیم و خیلی فوری مشکلتان را برطرف میکنیم.

هر زمان نیاز به تخلیه چاه تهران داشتید کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

چطور تخلیه چاه تهران را انجام می دهیم؟

زمانی که چاه فاضلاب پر می شود و نیاز به تخلیه دارد، معمولا چند مرحله لازم است تا این کار را انجام دهیم.

1. پیدا کردن دهانه چاه

در برخی از ساختمان ها ساکنین از محل دقیق چاه اطلاعی ندارند، به همین خاطر اولین مرحله در چنین مکان هایی، اعزام تیم کارشناس تشخیص محل دقیق چاه می باشد. تیم ما با تجربه و دانشی که دارند مکان دقیق چاه را پیدا کرده و درب آن را باز میکنند تا آماده تخلیه شود.

گاهی اوقات این کار ساده به نظر میرسد اما برای پیدا کردن چاه و باز کردن دهانه آن نیاز به متخصص با تجربه است تا با رعایت نکات ایمنی، بدون خطر این کار انجام شود. در برخی از پروژه ها به دلایل مختلف مثل قدیمی بودن خانه، این کار سخت تر و پیچیده تر می باشد و زمان زیادی هم برای پیدا کردن چاه نیاز است.

2. تخلیه چاه

با استفاده از یک شلنگ پر قدرت که به ماشین تخلیه چاه وصل است، تا حد ممکن تمام فاضلاب به داخل تانکر کشیده می شود. بسته به حجم و اندازه چاه، این کار مقداری زمان میبرد تا تمام شود.

3. لایروبی و کف تراشی

گاهی اوقات پیش می آید که لجن و فاضلاب داخل چاه به قدری سفت است و جامدات زیادی دارد که مقداری از آن در چاه می ماند. در چنین مواقعی از نیروی انسانی جهت تخلیه باقیمانده فاضلاب استفاده می کنیم. به این کار لایروبی و کف تراشی چاه می گویند.

در این خدمات نیروی انسانی وارد چاه می شود و با استفاده از ابزارهای مخصوص، باقیمانی جامدات چاه را بیرون می کشد. همچنین دیواره و کف چاه تراشیده می شود تا نفوذپذیری چاه بیشتر شود و بازدهی بهترین داشته باشد.

4. بازرسی چاه فاضلاب

پس از اتمام مراحل کار، تیم کارشناس ما چاه را بررسی میکنند تا مشکلی از قبیل ریزش و خرابی نداشته باشند. در صورت وجود هر گونه ایراد، توسط تیم ما رفع خواهد شد.

5. درب چاه دوباره بسته می شود

پس از انجام تمامی کارها، درب چاه دوباره بصورت استاندارد و ایمن بسته می شود. در اغلب ساختمان ها درب چاه 30 سانت زیر زمین قرار میگرد. تمامی مراحل کاملا استاندارد توسط ما انجام می شود و کلیه نکات ایمنی نیز رعایت می شود.

تخلیه چاه شبانه روزی 7 روز هفته

تخلیه چاه شبانه روزی ما به این معنی است که نیازی نیست بیش از حد منتظر انجام کار باشید. اگر وضعیت چاه فاضلاب شما اضطراری است و نیاز است هر چه سریعتر خالی شود، تیم ما اماده کمک به شماست. مهم نیست در چه زمانی از روز، شب یا سال به ما نیاز دارید، ما بصورت شبانه روزی 7 روز هفته بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم.

اگر به دنبال تخلیه چاه شبانه روزی تهران هستید ما اینجا هستیم تا شما از شر بالا زدن چاه و بوی بد آن خلاص کنیم. از آنجا که ما میدانیم شاید لازم باشد روز، شب، آخر هفته یا در تعطیلات نیاز به خدمات داشته باشید، پس آماده پاسخگویی به شما بصورت 24 ساعته هستیم و میتوانید از خدمات تخلیه چاه تهران شبانه روزی استفاده کنید.

درباره تیم ما

سرویسکاران ما سال ها تجربه و دانش که از آن برای ارائه خدمات تخلیه چاه تهران استفاده می کنند. آنها همه چیز را در مورد نحوه عملکرد چاه فاضلاب جذبی و سپتیک میدانند و بهترین راه برای تخلیه فاضلاب چاه را به کار می گیرند. برخی از متخصصین مجموعه ما بیش از 10 سال تجربه دارند و ما با تکیه بر این تجربه بی نظیر، تضمین میدهیم که خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه دهیم.

از زمان فعالیت مجموعه ما، تعداد زیادی پروژه تخلیه چاه تهران را با موفقیت و کیفیت مناسب انجام داده ایم. رو به رو شدن با چالش های این پروژه ها سبب شده تا تجربه خوبی در این زمینه کسب کنیم و زمانی که دوباره با آن چالش ها رو به رو شدیم بهترین راه را انتخاب کنیم. این موضوع باعث شده تا بهترین کیفیت انجام کار در تهران را داشته باشیم.

اعضای تیم ما از میان تعداد بسیار زیادی از متخصصین انتخاب شده اند تا مهارت و تجربه کافی در زمینه تخلیه چاه داشته باشند.

هر زمان و در هر مکان از شهر تهران نیاز به شرکت تخلیه چاه داشتید، تیم سخت کوش حالا سرویس بصورت شبانه روزی آماده خدمت به شماست.

نمایش بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *