درباره ما

چرا حالا سرویس رو تاسیس کردیم

حالا سرویس رو تاسیس کردیم چون میدونستیم راه بهتری برای ارائه خدمات بصورت آنلاین هم وجود داره تا مشتریان با کیفیت بالاتر و سریعتر دسترسی مستقیم به نزدیکترین متخصص تو محدوده خودشون داشته باشند. در گذشته این کار بصورت سنتی انجام میشد که دارای مشکلات زیادی بود، مثل انتظار کشیدن بیش از حد برای رسیدن سرویسکار به محل، پیدا نکردن به موقع سرویسکار، درسترسی نداشتن شبانه روزی به خدماتی مثل لوله بازکنی و تخلیه چاه و پیدا نکردن متخصص با تجربه.

اما با حالا سرویس این مشکلات برطرف شده و شما بصورت 24 ساعته میتونید بصورت مستقیم به نزدیکترین متخصص تو محدوده خودتون دسترسی داشته باشید و انجام خدماتی که نیاز دارید رو بهش بسپارید. سابقه طولانی مدت ما تو این زمینه سبب شده تا نسبت به رقبای خودمون تو موقعیت بهتری باشیم و خدماتی که لایق شماست رو با کیفیت عالی انجام بدیم.

ماموریت ما

آموزش موثرترین روشیه که میتونید باهاش تو هزینه ها صرفه جویی کنید. یکی از مهمترین اهداف ما و ماموریتی که داریم اینه، آموزش های رایگان در زمینه های مختلف لوله بازکنی و تخلیه چاه رو با شما به اشتراک بزاریم تا قبل از تماس با ما یا متخصصین دیگه، خودتون مشکلتون رو برطرف کنید. به خاطر همین بخش آموزش های رایگانمون رو راه اندازی کردیم که میتونید همین حالا بدون محدودیت از مطالبش استفاده کنید.

حالا سرویس چه خدماتی ارائه میده

حالا سرویس خدمات متنوعی رو در زمینه آب و فاضلاب ارائه میده که عبارتند از: