لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران با دستگاه پیشرفته و سرویسکار حرفه ای، شبانه روزی، بدون پاشیدن فاضلاب به اطراف، 100% تضمینی، بدون تخریب.

شبانه روزی
اعزام فوری
بدون کثیفی
اگر لوله باز نشد هزینه خدمات نمیگیریم

چرا باید به حالا سرویس اعتماد کنم؟

یک عمر تجربه در لوله بازکنی مرزداران

انجام لوله بازکنی مرزداران برای انواع لوله های فاضلاب

فاضلاب اصلی

توالت فرنگی

توالت ایرانی

لوله آشپزخانه

لوله سینک

لوله حمام

لوله کفشوی

لوله بالکن

لوله حیاط

لوله ناودان

برای انجام لوله بازکنی شبانه روزی در مرزداران همین حالا تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای اینکه بهتون اطمینان خاطر بدیم مشکلتون واقعا رفع میشه و تا مدت ها از شر گرفتگی خلاص میشید، تضمین میکنیم لوله بازکن لوله رو باز شده بهتون تحویل بده. یعنی گرفتگی رو بصورت کامل رفع کنه و بعد جلوی شما آزمایش کنه که لوله باز شده یا نه.

بله ما 7 روز هفته 24 ساعته فعال و آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هر ساعت از شبانه روز که لوله فاضلاب منزلتون گرفت میتونید سریعا با ما تماس بگیرید تا لوله بازکن بفرستیم مشکل رو رفع کنه.

اگه از کثیف شدن خونه نگران هستید، اصلا نباید اینطور باشه. چون ما از چاه بازکن هایی استفاده میکنیم که تجربه بالایی دارن و از دستگاه های حرفه ای استفاده میکنن، به همین خاطر کثیف کاری خیلی کمه و همچنین فاضلاب به اطراف پاشیده نمیشه.

برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی اول باید توضیح بدید کدوم لوله فاضلاب گرفته و شدت گرفتگی چقدر هستش تا قیمت حدودی مشخص بشه. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون بکنن.

لوله های فاضلاب بخش های حیاتی سیستم لوله کشی شما هستند و فقط مکانی برای عبور مایعات در نظر گرفته شده اند اما همانطور که می دانید در لوله های فاضلاب بجز آب، پسماند مواد غذایی، مواد زائد، روغن، پوست مرغ و خیلی چیزهای دیگر ریخته می شود. خیلی وقتها این مواد را با بی خیالی و بی دقتی داخل لوله می ریزیم.

یک روز که در حال شستن ظروف در آشپزخانه هستید می بینید که فاضلاب از لوله پس زده و همه جا را کثیف کرده است و یا هنگامی که از حمام یا سرویس بهداشتی استفاده می کنید متوجه می شوید که لوله مسدود شده و آب و فاضلاب همه جا را فرا گرفته است. در صورت وقوع چنین مشکلاتی، با لوله بازکنی مرزداران تماس بگیرید تا مشکلتان ریشه کن شود.

گرفتگی لوله از جمله معضلاتی است که باعث ناراحتی و نگرانی هر کسی می شود. بسیاری از گرفتگی ها ممکن است با راه حل های خانگی رفع گرفتگی لوله فاضلاب باز شوند، اما این موضوع می تواند موقتی و زود گذر باشد و باز هم با گرفتگی مجدد رو به رو شوید، و راهی جز استفاده از لوله بازکنی مرزداران نداشته باشید.

چاه بازکنی مرزداران

شاید برای شما هم پیش آمده که لوله مسدود شده و فاضلاب از چاه بالا زده باشد. معمولا در این وضعیت اکثر مردم روش های مختلفی از جمله اسید لوله بازکن و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با نوشابه را امتحان می کنند. ولی در بعضی از لوله های فاضلاب، گرفتگی می تواند شدید و پیچیده باشد و ممکن است این روش ها مؤثر نباشند و نیاز به لوله بازکنی مرزداران باشد.

ما برای انجام این سرویس از دستگاه ها و ابزاری استفاده می کنیم که می توان به کمک آنها و همچنین با تکیه بر تخصص و مهارت سرویسکار با تجربه، هر نوع گرفتگی را به آسانی باز کرد.

چاه بازکن های مرزداران با بررسی لوله فاضلاب می توانند علت گرفتگی را بفهمند و روش مناسب را برای رفع مشکل انتخاب نمایند. این موضوع به شما اطمینان می دهد گرفتگی با بهترین کیفیت باز شود و تا مدتها از شر پس زدن چاه فاضلاب خلاص شوید. بنابراین با خیالی راحت از خدمات لوله بازکنی غرب تهران استفاده نمایید.

عوامل شایع مسدود شدن لوله های فاضلاب

شایع ترین دلایلی که باعث می شوند تا شما از لوله بازکنی مرزداران استفاده کنید. عبارتند از:

 • روغن
 • قیر
 • مصالح ساختمانی
 • اشیا
 • رسوب
 • دستمال کاغذی
 • پسماند مواد غذایی
 • اشکال در شتر گلو

ممکن است با خود بگویید رسوب چگونه باعث گرفتگی راه آب فاضلاب می شود؟ لازم به ذکر است لوله های فاضلاب سینک، حمام، لباسشویی و … پس از گذشت مدتی به دلیل تمیز نشدن، رسوب زیادی در آن جمع می شود. تجمع رسوب به مرور زمان موجب کم شدن قطر لوله فاضلاب می گردد. به همین علت فاضلاب از لوله پس می زند و آب بالا می آید. در این شرایط درست ترین کار استفاده از لوله بازکنی مرزداران است تا مشکل از ریشه حل شود.

چطور از انسداد راه آب فاضلاب جلوگیری کنیم؟

 • به هیچ وجه دستمال کاغذی را در چاه توالت نریزید، برای این منظور از سطل آشغال استفاده کنید.
 • حتی الامکان از ورود اشیا به داخل لوله خودداری کنید، در صورت مواجه شدن با این مشکل برای خارج کردن آن اقدام کنید.
 • موها را چه بلند و چه کوتاه داخل لوله نریزید، چون باعث مسدود شدن چاه حمام می شوند.
 • برای جلوگیری از ورود مواد اضافی به درون لوله، می توانید صافی های مناسب و استاندارد بر روی سینک و کفشورها قرار دهید.
 • برای از بین بردن چربی و رسوب موجود در دیواره لوله هفته ای یکبار از آب جوش استفاده کنید.

استفاده از لوله بازکنی مرزداران چه ویژگی هایی دارد؟

 • باز شدن راه آب فاضلاب کاملا تضمینی
 • پشتیبانی و پاسخگویی بصورت شبانه روزی در تمام ایام سال بدون تعطیلی
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته برای رفع گرفتگی های سخت و پیچیده
 • انجام خدمات توسط یکی از بهترین و مجرب ترین چاه بازکن مرزداران
 • قیمت مناسب نسبت به برخی شرکت های لوله بازکنی در مرزداران
 • استفاده از تجهیزات بروز برای رفع گرفتگی با کیفیت فوق العاده
 • انجام تمام مراحل کار تقریبا بدون کثیف کاری و بدون پاشیدن فاضلاب به اطراف
 • اعزام سریع نیرو از نزدیکترین منطقه به شما

چاه بازکن های با تجربه در نزدیکی شما

ما تیمی از بهترین سرویسکاران خود را استخدام کرده ایم تا خدمات با کیفیت مناسب به مشتریان بزرگوار ارائه دهیم. جلب رضایت شما عزیزان یکی از اولویت های مهم ماست.

کلیه لوله بازکن ها از نزدیکترین محدوده به مشتری اعزام می شوند تا به موقع در محل حاضر باشند و شما زیاد منتظر نمانید. برای خدمات لوله بازکنی مرزداران زیر می توانید با ما در ارتباط باشید:

1. رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه:

زمانی که روغن، پوست میوه و تفاله چای وارد سینک آشپزخانه می شوند به دیواره داخلی لوله های آشپزخانه می چسبند و به همین علت، لوله آشپزخانه کیپ می شود و موجب پس زدن چاه فاضلاب می گردد. اگر به موقع برای بازکردن گرفتگی لوله آشپزخانه اقدام کنید، مشکل به راحتی برطرف می شود.

2. رفع گرفتگی فاضلاب حمام:

تجمع مو، شامپو، اشیا و سایر لوازم حمام در مدت زمان کمی موجب مسدود شدن لوله می شوند. اقدام سریع برای رفع مشکل، شما را از شر گرفتگی های شدید راحت می کند.

3. رفع گرفتگی فاضلاب توالت:

صابون، خمیر دندان، مسواک و دستمال توالت همگی می توانند باعث گرفتگی دستشویی ایرانی یا گرفتگی دستشویی فرنگی شوند. معمولا این نوع گرفتگی ها با تخلیه کند آب شروع شده و منجر به پس زدن فاضلاب می شوند. قبل از اینکه تبدیل به مشکل بزرگ شود، فورا برای رفع آن اقدام کنید.

4. رفع گرفتگی لوله فاضلاب اصلی ساختمان:

یکی از مهمترین قسمت های ساختمان، لوله فاضلاب اصلی می باشد. چون در این لوله ها هر چیزی جریان دارد، بسیاری از اهالی ساختمان ممکن است به دلایلی همچون بی اهمیتی و یا سهل انگاری اشیا یا هر وسیله دیگری را داخل لوله بیندازند، به همین خاطر احتمال گرفتگی در این بخش بسیار زیاد است. گرفتگی در لوله فاضلاب اصلی موجب اختلال در سیستم لوله کشی فاضلاب می شود و اگر سریع رفع نشود، علاوه بر افزایش هزینه خدمات، مشکلات زیادی هم به همراه خواهد داشت.

5. رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب در ساختمان ها و شرکت ها:

علاوه بر موارد فوق هر نوع لوله فاضلابی که گرفته باشد و شدت گرفتگی هم بیشتر باشد، ما متخصصینی داریم که تجربه بالا در این زمینه دارند. به راحتی با حرفه ای ترین چاه بازکن های محله مرزداران، هر نوع مشکلی که داشته باشید ریشه کن می کنیم.

هنگام انتخاب بهترین لوله بازکنی در مرزداران چه مواردی را باید مورد توجه قرار داد؟

اکثر مردم هنگام باز کردن راه آب فاضلاب، معمولا آن کاری را انجام می دهند که به نظرشان درست است و جواب می دهد، اما بعضی گرفتگی ها پیچیده هستند و به تنهایی نمی توان آنها را رفع کرد. به همین علت کار درست این است که با یک لوله بازکن در مرزداران که با تجربه و ماهر باشد تماس بگیرید. پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با شرکت مورد نظر، حتما نکات زیر را در نظر بگیرید تا بهترین سرویس لوله بازکنی محدوده مرزداران را دریافت نمایید.

 1. منطقه تحت پوشش خدمات و زماندهی مناسب:

قطعا هیچ کس دوست ندارد زمانی که فاضلاب از چاه بالا زده و همه جا در حال کثیف شدن است منتظر رسیدن نیروی فنی بماند. این مسئله واقعا غیر قابل تحمل است که با شرکتی تماس بگیرید و پس از هماهنگی با بدقولی آنها مواجه شوید و ساعت ها در انتظار رسیدن لوله بازکن باشید.

شرکتی که خدمات چاه بازکنی مرزداران را انجام می دهد، بهتر است سرویسکار را از نزدیکترین نقطه به مشتری اعزام کند تا زمان رسیدن نیرو کم باشد و شما نیز بیش از حد منتظر نباشید. دقیقا کاری که ما انجام می دهیم. بعد از تماس مشتری، لوله بازکنی که نزدیک آدرس شماست را به محل اعزام می کنیم تا مشکتان را حل کند.

 1. تضمین در انجام کار:

گرفتگی مسیر خروجی فاضلاب و بالا زدن چاه یکی از دغدغه های مهم به ویژه برای خانم هاست. به همین خاطر بهترین خدمات لوله بازکنی تهران خدماتی است که ضمانت باز کردن لوله را داشته باشد تا خیالتان بابت رفع گرفتگی آسوده باشد.  

 1. تعهد در کار:

متعهد بودن در هر کاری موجب اطمینان خاطر مشتری می شود، در خدمات لوله بازکنی هم این موضوع صادق است. بسیاری از شرکت ها بعد از فنر زدن لوله کار را تمام شده تصور می کنند و هیچ گونه پشتیبانی و پاسخگویی به مشتری ارائه نمی دهند. ما در این شرکت بعد از فنر زنی فاضلاب باز هم در کنارتان هستیم تا در صورت بروز مشکل شما را کمک کنیم.

 1. انجام کار بدون تعطیلی:

انسداد لوله از آن دسته معضلاتی است که هیچ گاه از قبل خبر نمی کند و حتی نمی توانید قبل از وقوع مشکل آن را برطرف نمایید. به همین دلیل این اتفاق می تواند ساعت 24 به بعد و یا در روزهای تعطیل رسمی مانند عید نوروز رخ دهد. خبر خوب این است که مهم نیست چه زمانی به این خدمات نیاز دارید، چون ما بدون تعطیلی در کنارتان هستیم و آماده ارائه خدمات می باشیم.

خدمات بیشتر در مرزداران تهران

اکثر اوقات برخی مشتریان به چیزی بیشتر از چاه بازکنی تهران نیاز دارند. خیلی از شرکت های لوله بازکنی در مرزداران فقط کار فنر زدن و یا تخلیه چاه انجام می دهند، اما حتما برای شما هم اتفاق افتاده هنگامی که لوله گرفته، همزمان فاضلاب از کفشور آشپزخانه بالا زده و فرنگی خراب شده باشد! در چنین شرایطی اگر از شرکتی که همه اینکارها را انجام می دهد، خدمات دریافت کنید بهتر نیست؟ آیا بهتر نیست شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در مرزداران خدمات گوناگونی انجام می دهد تا دیگر نیازی به پیدا کردن چند شرکت برای انجام چندین کار نداشته باشید. یکی از مزیت های اینکار پرداخت هزینه کمتر می باشد.  

ما در شرکت حالا سرویس خدمات متنوعی را به همشهریان تهرانی ارائه می دهیم تا نیازی به انتخاب چند شرکت نداشته باشند و تنها با اعزام یک نیروی فنی هر کاری که در زمینه فاضلاب دارند را انجام دهیم. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 1. رفع بوی بد فاضلاب:

یکی از موارد نگران کننده ای که در هر ساختمانی می تواند اتفاق بیفتد، بوی بد و ناخوشایند فاضلاب می باشد. این بو به دلیل نشت و پخش گاز های سپتیک (فاضلابی) به فضای داخلی ساختمان رخ می دهد. در حقیقت گاز فاضلاب هنگامی که از لوله های ونت خارج نمی شود و یا به دلیل وجود مشکلاتی چون اشکال در سیستم لوله کشی فاضلاب، نداشتن سیفون، فاسد شدن مواد غذایی در لوله و … وارد محیط خانه می شود و باعث انتشار بوی بد می گردد. گاهی اوقات خودتان می توانید با آموزش های ما در مقاله رفع بوی فاضلاب با راه حل های خانگی این بو را از بین ببرید، اما در مشکلات بزرگتر و شدیدتر نیاز به کارشناس این حوزه دارید. 

 1. درآوردن اجسام از چاه توالت:

روزانه بسیاری از مردم به علت حواس پرتی، بی احتیاطی و یا سهوا، اشیای قیمتی مانند طلا، گوشی و وسایل غیر قیمتی مانند شانه، مسواک و … را داخل لوله های فاضلاب مخصوصا سرویس بهداشتی می اندازند. این موضوع علاوه بر اینکه سیستم لوله کشی فاضلاب را دچار مشکلاتی چون گرفتگی سخت می کند، شما را هم وادار به پرداخت هزینه های سنگین می نماید. در این موقعیت اغلب مردم دوست دارند خودشان وسیله را از چاه خارج کنند اما در اکثر موارد چون تجربه ای در اینکار ندارند درآوردن اشیا را تقریبا سخت و یا غیر ممکن می کنند. بهتر است هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت و یا هر چیز دیگر، با متخصص با تجربه تماس بگیرید.

 1. پیدا کردن محل دقیق چاه فاضلاب:

پر شدن چاه معضل مهمی است که اگر فورا به آن رسیدگی نشود، خسارت های مالی و جانی زیادی به بار خواهد آورد. وقتی که چاه پر می شود بهترین کار اقدام سریع برای تخلیه آن می باشد تا از مشکلاتی مانند ریزش چاه جلوگیری شود. اکثر اوقات ساکنین ساختمان اطلاعی از محل چاه ندارند و نمی دانند که چطور باید این کار را انجام دهند. ما در این شرکت نیروهایی داریم که می توانند به راحتی محل دقیق چاه را پیدا کنند و کارهای تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب را به بهترین شکل انجام دهند.

 1. تعمیر فرنگی:

استفاده روزانه و مکرر مردم از فرنگی ممکن است باعث شود قطعات آن خراب شده و برای شما مشکل ساز شود. در بعضی موارد قطعه معیوب با تعمیر درست می شود، اما گاهی هم قطعه خراب شده نیاز به تعویض دارد. تمام مراحل تعمیر فرنگی توسط بهترین لوله بازکن های ما در اسرع وقت انجام می شود.

تخلیه چاه مرزداران

بیشتر ساختمان های محدوده مرزداران تاکنون به فاضلاب شهری وصل نشده اند و فاضلاب ساختمان به چاه می ریزد. سیستم چاه های جذبی و یا سپتیک طوری طراحی شده است که فضای محدودی دارند و بعد گذشت مدت زمانی با توجه به حجم آن، پر می شوند. بنابراین چاه فاضلاب به بررسی نیاز دارد تا دچار مشکلاتی مثل ریزش، وجود نم و رطوبت بالای چاه و … نشود.

یکی از بهترین خدمات برای رسیدگی به چاه های فاضلاب، تخلیه چاه مرزداران می باشد. در این سرویس، گروه حرفه ای به وسیله تانکرهای تخلیه فاضلاب در محل حاضر می باشند و بعد از پیدا کردن محل دقیق چاه و باز کردن دهانه آن، اقدام به تخلیه آن می کنند.

این خدمات در مجموعه ما با کیفیت فوق العاده توسط تیم با تجربه صورت می گیرد. در هر ساعت از شبانه روز که به این خدمات نیاز داشتید می توانید با یک تماس پیگیری های لازم را انجام دهید.

نمایش بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *