لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی 100% تضمینی بصورت شبانه روزی، انجام کار بدون پاشیدن فاضلاب، بدون تخریب و باکیفیت عالی توسط بهترین چاه بازکن پیروزی

شبانه روزی
اعزام فوری
بدون کثیفی
اگر لوله باز نشد هزینه خدمات نمیگیریم

چرا باید به حالا سرویس اعتماد کنم؟

یک عمر تجربه در لوله بازکنی پیروزی

انجام لوله بازکنی پیروزی برای انواع لوله های فاضلاب

فاضلاب اصلی

توالت فرنگی

توالت ایرانی

لوله آشپزخانه

لوله سینک

لوله حمام

لوله کفشوی

لوله بالکن

لوله حیاط

لوله ناودان

برای انجام لوله بازکنی شبانه روزی در پیروزی همین حالا تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای اینکه بهتون اطمینان خاطر بدیم مشکلتون واقعا رفع میشه و تا مدت ها از شر گرفتگی خلاص میشید، تضمین میکنیم لوله بازکن لوله رو باز شده بهتون تحویل بده. یعنی گرفتگی رو بصورت کامل رفع کنه و بعد جلوی شما آزمایش کنه که لوله باز شده یا نه.

بله ما 7 روز هفته 24 ساعته فعال و آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هر ساعت از شبانه روز که لوله فاضلاب منزلتون گرفت میتونید سریعا با ما تماس بگیرید تا لوله بازکن بفرستیم مشکل رو رفع کنه.

اگه از کثیف شدن خونه نگران هستید، اصلا نباید اینطور باشه. چون ما از چاه بازکن هایی استفاده میکنیم که تجربه بالایی دارن و از دستگاه های حرفه ای استفاده میکنن، به همین خاطر کثیف کاری خیلی کمه و همچنین فاضلاب به اطراف پاشیده نمیشه.

برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی اول باید توضیح بدید کدوم لوله فاضلاب گرفته و شدت گرفتگی چقدر هستش تا قیمت حدودی مشخص بشه. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون بکنن.

لوله های فاضلاب اصلی ترین بخش سیستم لوله کشی ساختمان هستند و مکانی برای عبور آب و فاضلاب می باشند، اما در لوله های فاضلاب بجز آب، اجسام اضافی، روغن، مو، دستمال توالت و بسیاری وسایل دیگر می ریزیم. اکثر اوقات این مواد با بی دقتی و سهل انگاری داخل لوله ریخته می شود.

هنگامی که می خواهید از سرویس بهداشتی استفاده کنید متوجه می شوید که کاسه پر شده است و آب و فاضلاب از لوله بالا زده و همه جا را کثیف کرده است. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلاتی، تماس با لوله بازکنی پیروزی بهترین راه حل است تا گرفتگی لوله تضمینی رفع گردد.

گرفتگی راه آب فاضلاب از جمله مشکلاتی است که باعث وحشت همه افراد می شود. اغلب این گرفتگی ها ممکن است با روش های خانگی رفع گرفتگی لوله برطرف شوند، اما این راهکار می تواند زوگذر و آنی باشد و مجددا با گرفتگی دوباره و زود هنگام لوله مواجه شوید، که تنها راه حل استفاده از سرویس چاه بازکنی در پیروزی می باشد.   

لوله بازکنی پیروزی

ممکن است شما هم گرفتگی مسیر خروجی فاضلاب و بالا زدن چاه را تجربه کرده باشید. در این شرایط بیشتر افراد راه های مختلفی از جمله آب جوشیده و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با جوهر نمک را تست می کنند. اما در بعضی از لوله های فاضلاب، به علت اینکه گرفتگی سخت و پیچیده است شاید این روش ها مفید نباشند و به لوله بازکنی پیروزی احتیاج باشد.

ما برای انجام این سرویس، از دستگاه ها و ابزارآلاتی استفاده می کنیم که به وسیله آنها و همچنین با کمک سرویسکار با تجربه و حرفه ای، می توان گرفتگی را به راحتی برطرف کرد.

نیروهای فنی پیروزی می توانند با بررسی لوله فاضلاب علت گرفتگی را تشخیص دهند و بهترین روش را برای از بین بردن گرفتگی انتخاب نمایند. این موضوع به شما اطمینان می دهد که مشکل با کیفیت عالی رفع شود و تا مدتها از شر بالا زدن چاه فاضلاب رها شوید. پس با خیال راحت از خدمات لوله بازکنی شرق تهران استفاده نمایید.

عوامل مختلف گرفتگی راه آب فاضلاب

مهمترین عللی که سبب می شوند شما به چاه بازکنی پیروزی نیاز داشته باشید. از جمله:

 • روغن و چربی
 • اشیا
 • جرم
 • دستمال توالت
 • مصالح ساختمانی
 • شیب کم لوله
 • مو
 • اشکال در شترگلو

ممکن است با خود بگویید چگونه مصالح ساختمانی موجب انسداد لوله می شوند؟ باید بگوییم در زمان تعمیر یا ساختمان سازی گاهی به دلیل بی دقتی کارگر ساختمان مصالحی مانند سیمان، گچ و قیر وارد لوله می شوند و در برخورد با آب، سفت شده و منجر به کیپ شدن لوله می گردند.  به همین دلیل آب و فاضلاب از چاه پس می زند. در این مواقع بهترین کار استفاده از لوله بازکنی پیروزی است تا مشکل از ریشه حل شود.

چگونه از انسداد لوله فاضلاب زود به زود پیشگیری کنیم؟

 • حتی الامکان از ورود اجسام به داخل لوله خودداری کنید و چنانچه با این مشکل مواجه شدید، سریعا برای درآوردن آن اقدام کنید.
 • هرگز دستمال توالت را درون چاه توالت نریزید، چون بعد از خیس شدن گلوله می شود و سدی در برابر عبور آب و فاضلاب ایجاد می کند، برای اینکار از سطل زباله استفاده کنید.
 • به هیچ وجه مصالح ساختمانی را داخل لوله نریزید.
 • می توانید برای جلوگیری از ورود مواد اضافی به درون لوله سینک و کفشورها از توری های مناسب و استاندارد استفاده نمایید.

ویژگی های استفاده از چاه بازکنی پیروزی

 • انجام کار تا حدودی بدون کثیف کاری و بدون پاشیدن فاضلاب به جایی
 • استفاده از تجهیزات جدید برای باز کردن گرفتگی های سخت و شدید
 • رفع گرفتگی راه آب فاضلاب کاملا تضمینی
 • پاسخگویی 24 ساعته در تمام روزهای سال بدون تعطیلی
 • اعزام فوری چاه بازکن از نزدیکترین منطقه به شما
 • قیمت بصرفه نسبت به بعضی از شرکت های چاه بازکنی در پیروزی
 • استفاده از ابزارآلات پیشرفته برای برطرف کردن مشکل با کیفیت فوق العاده
 • ارائه خدمات توسط یکی از بهترین و مجرب ترین سرویسکار پیروزی

چاه بازکن های با تجربه در نزدیکی شما

ما تیمی از لوله بازکن های مجرب را استخدام کرده ایم تا خدماتی با بهترین کیفیت به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم، رضایتمندی شما عزیزان برای ما بسیار مهم است.

تمامی سرویسکاران از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند تا در اسرع وقت به موقعیت مورد نظر برسند و شما هم بیش از حد انتظار نکشید. کافی است برای سرویس چاه بازکنی پیروزی زیر با ما در ارتباط باشید:

1. باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب آشپزخانه:

ورود روغن، تکه های غذا و خرده های نان باعث می شوند این مواد به دیواره های داخلی لوله های آشپزخانه بچسبند و همین مسئله موجب انسداد لوله آشپزخانه می گردد و در نهایت چاه فاضلاب از لوله پس می زند. اگر فورا برای بازکردن گرفتگی لوله آشپزخانه، اقدام کنید مشکلتان سریع برطرف می شود.

2. باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب حمام:

انباشته شدن مو، اشیا و لوازم دیگر به مرور باعث مسدود شدن لوله می گردند. بهتر است سریعا برای رفع آن اقدام کنید تا به مشکل جدی تبدیل نشود.

3. باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب توالت:

صابون، دستمال کاغذی و اشیا می توانند سبب گرفتگی توالت یا گرفتگی فرنگی شوند. معمولا این گرفتگی ها با تخلیه کند شروع شده و سپس موجب کیپ شدن راه آب فاضلاب می شوند. اقدام به موقع، شما را با مشکلات سخت مواجه نمی کند.

4. باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب اصلی ساختمان:

لوله فاضلاب اصلی ساختمان یکی از ضروری ترین قسمت ها به شمار می رود. همانطور که می دانید هر چیزی در این لوله ها وجود دارند. ممکن است اکثر مردم به علت بی احتیاطی و از روی غفلت، اجسام و یا هر وسیله دیگری را درون لوله بیندازند، به همین دلیل احتمال انسداد لوله در این قسمت بسیار زیاد است. مسدود شدن لوله فاضلاب موجب اختلال در سیستم لوله کشی فاضلاب می شود و اگر فورا برطرف نشود علاوه بر به وجود آمدن دردسرهای زیاد، هزینه بیشتری هم بابت خدمات باید پرداخت نمایید.

5. باز کردن گرفتگی همه نوع راه آب فاضلاب در ساختمان ها و شرکت ها:

 علاوه بر موارد گفته شده هر گونه لوله فاضلابی که گرفته باشد و گرفتگی هم شدید و سخت باشد، ما سرویسکارانی داریم که در این زمینه تجربه بالایی دارند. به کمک بهترین نیروهای فنی منطقه پیروزی، هر معضلی که داشته باشید برطرف می کنیم.

هنگام انتخاب بهترین خدمات لوله بازکنی در ونک باید به چه نکاتی توجه کنید؟

مردم زمانی که با گرفتگی لوله مواجه می شوند برای رفع آن، کاری که به نظرشان جواب می دهد را انجام می دهند، بعضی از گرفتگی ها خیلی پیچیده هستند و نمی توان به تنهایی آنها را رفع کرد. بنابراین کار صحیح این است که با یک لوله بازکن با تجربه در پیروزی تماس بگیرید. بهتر است قبل از اینکه با شرکت مورد نظر تماس بگیرید، حتما مطالب زیر را مد نظر قرار دهید تا با کیفیت ترین خدمات لوله بازکنی محدوده پیروزی را دریافت نمایید.

1. منطقه تحت پوشش خدمات و زماندهی مناسب:

مسلما هیچ کس دلش نمی خواهد در زمان بالا زدن فاضلاب منتظر رسیدن نیروی فنی باشد. این مسئله واقعا سخت است که با شرکتی تماس بگیرید و بعد از هماهنگی با بد قولی آنها مواجه شوید و زمان زیادی هم چشم انتظار رسیدن لوله بازکن بمانید.

شرکتی که سرویس لوله بازکنی پیروزی را انجام می دهد، بهتر است چاه بازکن را از نزدیکترین نقطه به شما اعزام نماید تا نیروی فنی در کوتاهترین زمان به محل مورد نظر برسد. در واقع این همان کاری است که ما انجام می دهیم. پس از تماس مشتری، سرویسکاری که نزدیک محل شما می باشد را اعزام می کنیم تا فورا در موقعیت موردنظر حاضر باشد. 

2. ضمانت در کار:

یکی از دغدغه های افراد به ویژه خانمها مسدود شدن فاضلاب و بالا زدن چاه می باشد. به همین خاطر بهترین خدمات لوله بازکنی تهران خدماتی است که تضمین برطرف کردن گرفتگی داشته باشد تا خیالتان بابت باز شدن راه آب فاضلاب تخت باشد.

3. تعهد در انجام کار:

متعهد بودن در هر شغلی از جمله مشاغل خدماتی مانند چاه بازکنی موجب آسودگی خاطر مشتری می شود. اکثر شرکت ها پس از فنر زنی فکر می کنند کار تمام شده و هیچ پشتیبانی و پاسخگویی به مشتری ندارند، ولی ما در این شرکت بعد از فنر زدن لوله در کنارتان هستیم تا اگر باز هم مشکلی بود شما را کمک کنیم.

4. انجام کار بدون تعطیلی:

انسداد لوله از جمله مشکلاتی است که هیچ وقت زمان آن معلوم نیست و حتی نمی توانید قبل از وقوع مشکل آن را رفع نمایید. این معضل می تواند در ایام تعطیل رسمی مثل عید نوروز اتفاق بیفتد و یا ساعت 23 به بعد. اصلا مهم نیست چه زمانی و چه روزی به این خدمات احتیاج دارید، چون ما بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

خدمات بیشتر در پیروزی تهران

اغلب اوقات بعضی از مشتریان احتیاج به چیزی فراتر از چاه بازکنی تهران دارند. بیشتر شرکت های لوله بازکنی پیروزی تنها کار فنر زنی و یا خدمات تخلیه چاه انجام می دهند، حتما برای شما هم اتفاق افتاده زمانی که لوله فاضلاب گرفته، کاسه توالت پر شده و یا شی ای داخل چاه افتاده باشد! در چنین وضعیتی اگر از شرکتی که کلیه این کارها را انجام می دهدخدمات دریافت نمایید بهتر نیست؟ بهتر نیست شرکتی انتخاب کنید که بجز باز کردن راه آب فاضلاب در پیروزی کارهای بیشتری انجام دهد تا دیگر نیازی به جستجوی چند شرکت بابت انجام چندین کار نداشته باشید؟ یکی از ویژگی های این کار این است که هزینه کمتری پرداخت می کنید.

ما در شرکت حالا سرویس خدمات متنوعی را به مشتریانمان ارائه می دهیم تا نه تنها نیازی به انتخاب چند شرکت نداشته باشند بلکه با اعزام یک چاه بازکن هر کاری که در زمینه فاضلاب احتیاج دارند انجام دهیم. این خدمات شامل:

1. رفع بوی بد فاضلاب:

بوی بد فاضلاب یکی از مشکلات بزرگی است که ممکن است در هر ساختمانی اتفاق بیفتد. این بو بخاطر نشت و پخش گازهای سپتیک یا فاضلابی به درون خانه می باشد. در حقیقت گاز سپتیک هنگامی که از لوله های ونت خارج نمی شود و یا به علت مشکلاتی مانند پر شدن چاه فاضلاب، گیر کردن مواد غذایی در لوله و …. وارد فضای خانه می شود و باعث انتشار بوی بد می گردد. گاهی می توانید با آموزش های ما در مقاله از بین بردن بوی فاضلاب با راهکارهای خانگی خودتان این بو را برطرف کنید، ولی در مشکلات سخت تر نیاز به لوله بازکن حرفه ای در این زمینه دارید.

2. خروج اشیا از چاه توالت:

در حال حاضر اکثر مردم به علت سهل انگاری، بی توجهی و یا حواس پرتی وسایل قیمتی مثل دستبند، جواهرات و اشیای غیر قیمتی چون صابون و … را داخل لوله فاضلاب مخصوصا سرویس بهداشتی می اندازند. این موضوع علاوه بر ضرر مالی می تواند برای سیستم لوله کشی فاضلاب دردسرهایی مانند گرفتگی پیچیده ایجاد کند. در چنین شرایطی اکثر افراد خودشان می خواهند که وسیله را از چاه دربیاورند اما چون تجربه ای در این کار ندارند خارج کردن وسیله را تقریبا سخت و شدید می کنند. پس بهترین کار زمان افتادن انگشتر در چاه توالت و یا هر شی دیگر، این است که با متخصص حرفه ای تماس بگیرید.

3. پیدا کردن محل دقیق چاه فاضلاب:

پر شدن چاه فاضلاب بزرگترین مشکلی است که اگر سریعا رسیدگی نشود، آسیب های جانی و مالی به همراه خواهد داشت. در زمان پر شدن چاه مهمترین کار، اقدام به موقع برای تخلیه آن است تا از ریزش چاه جلوگیری شود. بیشتر اوقات ساکنین ساختمان از محل چاه اطلاعی ندارند و حتی نمی دانند که چطور باید این کار را انجام دهند. ما در این شرکت نیروهایی داریم که می توانند به آسانی محل دقیق چاه را پیدا کنند و کارهای مربوط به تخلیه و لایروبی چاه را به بهترین شکل انجام دهند.

4. تعمیر فرنگی:

قطعات فرنگی به علت استفاده روزانه ممکن است خراب شوند و شما را دچار مشکل نمایند. در برخی موارد قطعه خراب شده با تعمیر درست می شود، اما گاهی هم قطعه خراب نیاز به تعویض دارد. کلیه مراحل تعمیر فرنگی به کمک لوله بازکن های مجرب ما فوری انجام می گردد.

تخلیه چاه پیروزی

اکثر ساختمان های محدوده پیروزی هنوز به فاضلاب شهری وصل نشده اند و فاضلاب ساختمان به چاه می ریزد. سیستم چاه های سپتیک یا جذبی دارای فضای محدودی هستند و پس از مدتی با توجه به حجم آن، پر می شوند. پس سیستم چاه فاضلاب نیاز به رسیدگی دارد تا دچار مشکلاتی مانند ریزش، وجود نم در بالای چاه و …. نگردد.

یکی از بهترین خدمات برای رسیدگی و بررسی به چاه های فاضلاب، تخلیه چاه پیروزی است. در این خدمات، گروه حرفه ای به وسیله تانکرهای تخلیه چاه در محل حاضر می شوند و پس از پیدا کردن محل دقیق چاه و باز کردن دهانه آن، تخلیه چاه را انجام می دهند.

این سرویس در مجموعه ما با بهترین کیفیت توسط تیم مجرب انجام می گردد. بنابراین هر زمان که به آن احتیاج داشتید با یک تماس می توانید پیگیری های لازم را انجام دهید.

نمایش بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *