لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه فوری و شبانه روزی با اعزام چاه بازکن از نزدیک ترین محدوده به شما، بازکردن لوله 100% تضمینی، بدون پاشیدن فاضلاب.

شبانه روزی
اعزام فوری
بدون کثیفی
اگر لوله باز نشد هزینه خدمات نمیگیریم

چرا باید به حالا سرویس اعتماد کنم؟

یک عمر تجربه در لوله بازکنی صادقیه

انجام لوله بازکنی صادقیه برای انواع لوله های فاضلاب

فاضلاب اصلی

توالت فرنگی

توالت ایرانی

لوله آشپزخانه

لوله سینک

لوله حمام

لوله کفشوی

لوله بالکن

لوله حیاط

لوله ناودان

برای انجام لوله بازکنی شبانه روزی صادقیه همین حالا تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای اینکه بهتون اطمینان خاطر بدیم مشکلتون واقعا رفع میشه و تا مدت ها از شر گرفتگی خلاص میشید، تضمین میکنیم لوله بازکن لوله رو باز شده بهتون تحویل بده. یعنی گرفتگی رو بصورت کامل رفع کنه و بعد جلوی شما آزمایش کنه که لوله باز شده یا نه.

بله ما 7 روز هفته 24 ساعته فعال و آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هر ساعت از شبانه روز که لوله فاضلاب منزلتون گرفت میتونید سریعا با ما تماس بگیرید تا لوله بازکن بفرستیم مشکل رو رفع کنه.

اگه از کثیف شدن خونه نگران هستید، اصلا نباید اینطور باشه. چون ما از چاه بازکن هایی استفاده میکنیم که تجربه بالایی دارن و از دستگاه های حرفه ای استفاده میکنن، به همین خاطر کثیف کاری خیلی کمه و همچنین فاضلاب به اطراف پاشیده نمیشه.

برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی اول باید توضیح بدید کدوم لوله فاضلاب گرفته و شدت گرفتگی چقدر هستش تا قیمت حدودی مشخص بشه. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون بکنن.

یکی از اساسی ترین قسمتهای لوله کشی، لوله های فاضلاب می باشند که محلی برای عبور مایعات در نظر گرفته شده اند ولی همانطور که می دانید در لوله های فاضلاب بغیر از آب، تفاله قهوه و چای، پوست میوه، روغن، صابون و خیلی مواد دیگر ریخته می شود. بیشتر مواقع این مواد را با بی احتیاطی و بی دقتی داخل لوله می ریزیم.

هنگامی که می خواهید از حمام یا سرویس بهداشتی استفاده کنید ناگهان می بینید که آب و فاضلاب از چاه بالا زده و همه جا را کثیف کرده است و یا در آشپزخانه مشغول شستن ظروف هستید متوجه می شوید که فاضلاب از کفشور پس زده است. در صورت بروز مشکلات این چنینی، با لوله بازکنی صادقیه تماس بگیرید تا مشکلتان سریع و تضمینی برطرف شود.

مسدود شدن فاضلاب از آن دسته معضلاتی است که باعث ناراحتی و اضطراب همه می شود. شاید بسیاری از این گرفتگی ها با راه های خانگی بازکردن گرفتگی فاضلاب باز شوند اما این راه کار می تواند گذرا و موقتی باشد و مجدد با گرفتگی دوباره مواجه شوید، و راه حلی جز استفاده از لوله بازکنی صادقیه نداشته باشید.

چاه بازکنی صادقیه

احتمالا شما هم با مسدود شدن فاضلاب و بالا زدن چاه رو به شده اید. در این وضعیت اکثر مردم روش های مختلفی از جمله جوهر نمک و رفع گرفتگی لوله با نوشابه را امتحان می کنند. ولی در برخی از لوله های فاضلاب، گرفتگی ممکن است شدید و سخت باشد، و این راه کارها اثربخش نباشند و به چاه بازکنی صادقیه نیاز باشد.

ما برای انجام این خدمات با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و همچنین با تکیه بر تخصص و تجربه سرویسکار، به راحتی هر نوع گرفتگی را رفع می نماییم.

لوله بازکن های صادقیه می توانند علت گرفتگی را تشخیص دهند و بهترین روش را برای از بین بردن گرفتگی انتخاب نمایند. این موضوع به شما اطمینان می دهد که گرفتگی با کیفیت مطلوب باز شود و تا مدت های طولانی از شر پس زدن چاه فاضلاب خلاص شوید. بنابراین با خیالی راحت از سرویس لوله بازکنی غرب تهران استفاده نمایید.

عمده ترین دلایل انسداد راه آب فاضلاب

مهمترین عللی که شما را مجبور به استفاده از لوله بازکنی صادقیه می نمایند. عبارتند از:

 • تجمع مو
 • روغن و چربی
 • پسماند مواد غذایی
 • آدامس
 • شکستگی لوله
 • دستمال کاغذی
 • رسوب و جرم
 • اشکال در لوله کشی

ممکن است این سؤال برایتان پیش بیاید که چطور آدامس موجب گرفتگی راه آب فاضلاب می شود؟ باید بگوییم زمانی که آدامس وارد لوله می شود، چون در آب حل نمی گردد خیلی زود به سایر مواد موجود در لوله می چسبد و از این طریق موجب گرفتگی مجرای لوله می شود. به همین علت فاضلاب از چاه پس می زند و آب بالا می آید. در این شرایط بهترین راه استفاده از لوله بازکنی صادقیه می باشد تا مشکل به طور کامل ریشه کن شود.

چگونه از گرفتگی مکرر لوله جلوگیری کنیم؟

 • به هیچ وجه روغن و چربی را درون لوله نریزید، چون بعد از مدتی سفت شده و سدی در برابر آب و فاضلاب ایجاد می نماید.
 • برای جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل لوله، می توانید از توری های مناسب بر روی سینک و کفشورها استفاده کنید.
 • هرگز دستمال توالت را در لوله نریزید، چون این مواد تجزیه پذیر نیستند و به مرور زمان باعث گرفتگی می گردند.
 • حتی الامکان از ورود اشیا چه کوچک و چه بزرگ به داخل لوله جلوگیری کنید، در صورت بروز این اتفاق برای خروج آن فورا اقدام کنید.
 • مصالح ساختمانی را داخل لوله نریزید.
 • هفته ای یکبار از آب جوش برای از بین بردن چربی و رسوب موجود در دیواره لوله استفاده نمایید.

مزایای استفاده از لوله بازکنی صادقیه

 • اعزام فوری چاه بازکن در کمترین زمان از نزدیکترین منطقه به شما
 • استفاده از دستگاه های جدید برای رفع گرفتگی با کیفیت عالی
 • قیمت مناسب در مقایسه با دیگر شرکت های چاه بازکنی در صادقیه
 • انجام سرویس توسط یکی از حرفه ای ترین سرویسکار صادقیه
 • پشتیبانی بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی در همه ایام سال
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته برای گرفتگی های شدید و پیچیده
 • انجام کلیه مراحل کار تا حدودی بدون کثیف کاری و بدون پخش شدن فاضلاب به جایی
 • باز شدن راه آب فاضلاب کاملا تضمینی

چاه بازکن های با تجربه در نزدیکی شما

ما با تجربه ترین لوله بازکن های خود را استخدام کرده ایم تا خدماتی با کیفیت مناسب به مشتریان بزرگوار ارائه دهیم. جلب رضایت شما عزیزان از مهمترین اهداف ماست.

کلیه نیروهای فنی از نزدیکترین محدوده به شما اعزام می شوند تا هم مشکلتان سریع برطرف شود و هم بیش از حد منتظر نمانید. برای سرویس لوله بازکنی صادقیه زیر می توانید با ما در تماس باشید:

1. برطرف کردن گرفتگی فاضلاب آشپزخانه:

هنگامی که موادی مانند چربی، روغن، تفاله چای، سبزیجات وارد سینک آشپزخانه می شوند، به جداره لوله های آشپزخانه می چسبند و همین امر موجب کیپ شدن چاه آشپزخانه شده و آب و فاضلاب از لوله پس می زند. نگران نباشید اگر برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه به موقع اقدام کنید، مشکلتان خیلی زود برطرف می گردد.

2. برطرف کردن گرفتگی فاضلاب حمام:

مو، شامپو، جرم و رسوب و دیگر لوازم حمام به مرور زمان باعث گرفتگی چاه می شوند. قبل از اینکه تبدیل به مشکل بزرگ شود، برای رفع آن فورا دست بکار شوید.

3. برطرف کردن گرفتگی فاضلاب توالت:

صابون، خمیر دندان، دستمال توالت و اشیا می توانند به سرعت موجب گرفتگی چاه توالت یا گرفتگی فرنگی شوند. معمولا این نوع گرفتگی ها با تخلیه کند شروع شده و در نتیجه منجر به کیپ شدن چاه می شوند. بهتر است سریع اقدام کنید تا از شر آلودگی و کثیفی خلاص شوید. 

4. برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب اصلی ساختمان:

لوله فاضلاب اصلی ساختمان یکی از مهمترین قسمت ها محسوب می شود. در این لوله ها هر چیزی وجود دارد، و بسیاری از اهالی ساختمان امکان دارد به دلیل بی خیالی و یا بی توجهی اجسام یا هر وسیله دیگر را داخل لوله بیندازند، به همین دلیل احتمال گرفتگی در این بخش خیلی زیاد است. گرفتگی در لوله اصلی باعث اختلال در سیستم لوله کشی فاضلاب می شود و اگر سریع رفع نشود علاوه بر افزایش هزینه خدمات، مشکلات جدی به همراه خواهد داشت.

5. برطرف کردن گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب در ساختمان ها و شرکت ها:

علاوه بر موارد ذکر شده هر نوع لوله فاضلابی که مسدود شده باشد و گرفتگی هر چقدر سخت و شدید باشد، ما متخصصینی داریم که تجربه بالا در این حوزه دارند. با حرفه ای ترین لوله بازکن های محله صادقیه، هر گونه مشکلی که داشته باشید در کوتاه ترین زمان رفع می نماییم.

هنگام انتخاب بهترین سرویس لوله بازکنی در صاقیه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 اکثر مردم هنگام رفع گرفتگی فاضلاب، دوست دارند آن کاری را انجام دهند که به نظرشان صحیح است، بعضی از گرفتگی ها پیچیده هستند و به تنهایی نمی توان آنها را رفع کرد. پس درست ترین کار این است که با یک چاه بازکن در صادقیه که با تجربه باشد تماس بگیرید. توصیه می کنیم قبل از اینکه با شرکت مد نظر تماس بگیرید، به مطالب زیر توجه کنید تا بهترین سرویس لوله بازکنی صادقیه زیر را دریافت کنید.

1. منطقه تحت پوشش خدمات و زماندهی مناسب:

قطعا هیچ کس دوست ندارد وقتی که لوله گرفته و فاضلاب از چاه بالا زده منتظر رسیدن نیروی فنی بماند. این موضوع زمانی غیر قابل تحمل است که با شرکتی تماس گرفتید و بعد از هماهنگی با بدقولی آنها رو به رو شده اید و مدت زیادی در انتظار رسیدن لوله بازکن مانده اید.

شرکتی که خدمات لوله بازکنی صادقیه را انجام می دهد، بهتر است سرویسکار را از نزدیکترین نقطه به شما اعزام کند تا هم زمان رسیدن نیرو کاهش یابد و هم شما بیش از حد منتظر نمانید. این دقیقا همان کاری است که ما انجام می دهیم. پس از تماس مشتری، لوله بازکنی که نزدیک محل شما است را به موقعیت اعزام می کنیم تا فورا در محل حاضر باشد و به کار مشتری رسیدگی نماید.

2. انجام کار با ضمانت:

انسداد راه آب فاضلاب و بالا زدن چاه یکی از مسائل مهم برای خانمهاست. به همین خاطر بهترین خدمات لوله بازکنی تهران خدماتی است که تضمین باز کردن لوله داشته باشد تا خیالتان بابت رفع گرفتگی آسوده باشد.

3. تعهد در کار:

متعهد بودن در هر شغلی موجب اطمینان خاطر مشتری می شود. این موضوع در کارهای خدماتی از جمله لوله بازکنی هم صادق است. اغلب شرکت ها بعد از فنر زدن فاضلاب کار را تمام شده می دانند و هیچ گونه پشتیبانی به مشتری ارائه نمی دهند. ما در این مجموعه پس از فنر زنی لوله در کنارتان هستیم تا در صورت وقوع مشکل شما را کمک نماییم.

4. انجام کار بدون تعطیلی:

مسدود شدن لوله از جمله مشکلاتی است که هر لحظه ممکن است برای شما اتفاق بیفتد، در واقع گرفتگی لوله زمان مشخصی ندارد و حتی نمی توانید قبل از بروز مشکل آن را رفع نمایید. به همین علت این اتفاق می تواند ساعت 24 به بعد و یا در ایام تعطیل مانند عید نوروز رخ دهد. مهم نیست چه ساعتی به این خدمات نیاز پیدا می کنید، چون ما بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

خدمات بیشتر در صادقیه تهران

اکثر مواقع برخی از مشتریان به چیزی فراتر از لوله بازکنی نیاز دارند. بیشتر شرکت های چاه بازکنی تهران فقط به فنر زنی و یا تخلیه چاه اکتفا می کنند، اما حتما برای شما هم پیش آمده هنگامی که لوله فاضلاب گرفته، همزمان سینک ظرفشویی پر شده و یا فرنگی خراب شده باشد! در این وضعیت بهتر نیست از شرکتی که کلیه اینکارها را با هم انجام می دهد، خدمات دریافت کنید؟ آیا بهتر نیست شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر باز کردن مسیر خروجی فاضلاب در صادقیه خدمات گوناگونی ارائه می دهد تا دیگر در جستجوی چندین شرکت برای چند کار متفاوت نباشید؟ یکی از ویژگی های این موضوع، پرداخت هزینه کمتر می باشد.

ما در مجموعه حالا سرویس خدمات متنوعی به مشتریانمان ارائه می دهیم تا دیگر نیازی به انتخاب چند شرکت نداشته باشند و تنها با اعزام یک لوله بازکن هر کاری که در زمینه فاضلاب دارند انجام دهیم. این خدمات عبارتند از:

1. رفع بوی بد فاضلاب:

یکی از مشکلات مهم و جدی که ممکن است در هر ساختمانی رخ دهد، بوی بد و ناخوشایند فاضلاب می باشد. این بو به دلیل نشت و انتشار گازهای سپتیک یا فاضلابی به محیط داخلی ساختمان رخ می دهد. در حقیقت زمانی که گاز فاضلاب از لوله های ونت خارج نمی شود و یا در اثر مشکلاتی چون اشکال در شتر گلو، استاندارد نبودن لوله کشی و …. وارد فضای داخلی خانه می شود و باعث بوی بد می گردد. گاهی خودتان می توانید با آموزش های ما در مقاله رفع بوی بد فاضلاب با راه های خانگی این بو را از بین ببرید، اما در مشکلات بزرگتر نیاز به متخصص این حوزه دارید.

2. خروج اجسام از چاه توالت:

در حال حاضر بسیاری از مردم به خاطر حواس پرتی، سهل انگاری و یا از روی غفلت، وسایل قیمتی مثل طلا و اشیای غیر قیمتی مانند کیف پول، نخ دندان و …. را داخل لوله های فاضلاب به ویژه سرویس بهداشتی می اندازند. این کار علاوه بر خسارت مالی می تواند سیستم لوله کشی فاضلاب را دچار مشکلاتی مانند گرفتگی شدید کند. در چنین شرایطی خیلی از مردم خودشان اقدام به درآوردن اجسام از لوله می کنند اما چون در این زمینه تجربه ای ندارند خارج کردن اشیا را تقریبا سخت و نشدنی می کنند. پیشنهاد می کنیم هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت و یا هر چیز دیگر، با متخصص اینکار تماس بگیرید.

3. پیدا کردن محل دقیق چاه:

پر شدن چاه فاضلاب معضل بزرگی است که اگر فورا به آن رسیدگی نشود آسیب های جانی و مالی به بار خواهد آورد. زمانی که چاه پر شده بهتر است فورا تخلیه صورت گیرد تا از مشکلاتی مانند ریزش چاه خودداری شود. اغلب اوقات ساکنین ساختمان از محل چاه خبر ندارند و حتی نمی دانند که چطور باید این کار را انجام دهند. ما در این شرکت متخصصینی داریم که می توانند به راحتی محل دقیق چاه را پیدا کنند و کارهای لایروبی و تخلیه چاه را به نحو احسن انجام دهند.

4. تعمیر فرنگی:

از آنجایی که مردم به طور روزانه از فرنگی استفاده می کنند امکان دارد در طول زمان قطعات فرنگی خراب شوند و شما را با مشکل مواجه کنند. در اکثر مواقع قطعه معیوب به تعمیر نیاز دارد، اما گاهی هم قطعه خراب شده با تعویض درست می گردد. تمام مراحل تعمیر فرنگی توسط نیروهای مجرب ما در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

تخلیه چاه صادقیه

ساختمان های زیادی در محدوده صادقیه وجود دارند که تاکنون به فاضلاب شهری متصل نشده اند و فاضلاب ساختمان به چاه می ریزد. سیستم چاه های سپتیک یا جذبی طوری ساخته شده اند که فضای محدودی دارند و بعد از مدتی با توجه به حجم آن، پر می شوند. پس چاه فاضلاب به رسیدگی نیاز دارد تا مشکلاتی همچون ریزش، ایجاد نم و رطوبت و … به وجود نیاید.

یکی از خدمات عالی برای رسیدگی به چاه های فاضلاب، تخلیه چاه صادقیه می باشد. در این خدمات، نیروهای فنی با تانکرهای فاضلاب در محل حاضر می شوند و پس از پیدا کردن محل دقیق چاه و باز کردن دهانه آن، کار تخلیه را انجام می دهند.

این سرویس در شرکت ما توسط کادر حرفه ای با بهترین کیفیت انجام می شود. در صورت نیاز به این خدمات کافی است با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

نمایش بیشتر
3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *