لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی در تجریش، انجام خدمات شبانه روزی بدون تعطیلی، فرستادن سرویسکار فوری، استفاده از دستگاهحرفه ای و سرویسکار باتجربه.

شبانه روزی
اعزام فوری
بدون کثیفی
اگر لوله باز نشد هزینه خدمات نمیگیریم

چرا باید به حالا سرویس اعتماد کنم؟

یک عمر تجربه در لوله بازکنی تجریش

انجام لوله بازکنی تجریش برای انواع لوله های فاضلاب

فاضلاب اصلی

توالت فرنگی

توالت ایرانی

لوله آشپزخانه

لوله سینک

لوله حمام

لوله کفشوی

لوله بالکن

لوله حیاط

لوله ناودان

برای انجام لوله بازکنی شبانه روزی در تجریش همین حالا تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای اینکه بهتون اطمینان خاطر بدیم مشکلتون واقعا رفع میشه و تا مدت ها از شر گرفتگی خلاص میشید، تضمین میکنیم لوله بازکن لوله رو باز شده بهتون تحویل بده. یعنی گرفتگی رو بصورت کامل رفع کنه و بعد جلوی شما آزمایش کنه که لوله باز شده یا نه.

بله ما 7 روز هفته 24 ساعته فعال و آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هر ساعت از شبانه روز که لوله فاضلاب منزلتون گرفت میتونید سریعا با ما تماس بگیرید تا لوله بازکن بفرستیم مشکل رو رفع کنه.

اگه از کثیف شدن خونه نگران هستید، اصلا نباید اینطور باشه. چون ما از چاه بازکن هایی استفاده میکنیم که تجربه بالایی دارن و از دستگاه های حرفه ای استفاده میکنن، به همین خاطر کثیف کاری خیلی کمه و همچنین فاضلاب به اطراف پاشیده نمیشه.

برای اطلاع از قیمت لوله بازکنی اول باید توضیح بدید کدوم لوله فاضلاب گرفته و شدت گرفتگی چقدر هستش تا قیمت حدودی مشخص بشه. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون بکنن.

لوله های فاضلاب اصلی ترین بخش های سیستم لوله کشی فاضلاب هستند و فقط محلی برای عبور آب و فاضلاب می باشند اما همانطور که اطلاع دارید در لوله های فاضلاب به غیر از آب، روغن، آشغال، پوست تخمه، تفاله قهوه و خیلی چیزهای دیگر ریخته می شود. بیشتر اوقات این مواد را سهوا و با بی توجهی داخل لوله می ریزیم.

هنگامی که می خواهید از سرویس بهداشتی یا حمام استفاده کنید ناگهان متوجه می شوید که لوله گرفته و آب از چاه بالا زده است و یا در آشپزخانه مشغول شستن ظروف هستید می بینید که لوله مسدود شده و آب و فاضلاب همه جا را کثیف کرده است. در صورت بروز چنین مشکلاتی، با لوله بازکنی تجریش تماس بگیرید تا مشکلتان فورا حل شود.

گرفتگی فاضلاب یکی از معضلاتی است که باعث نگرانی و اضطراب هر کسی می شود. بسیاری از گرفتگی ها ممکن است با راه های خانگی بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب باز شوند، اما این موضوع می تواند موقتی و زود گذر باشد و دوباره با گرفتگی مکرر رو به رو شوید، و چاره ای جز استفاده از خدمات لوله بازکنی در تجریش نداشته باشید.

چاه بازکنی تجریش

شاید بارها بالا زدن چاه و گرفتگی فاضلاب را تجربه کرده اید. معمولا در این وضعیت اکثر افراد روش های مختلفی مانند تلمبه دستی و رفع گرفتگی فاضلاب با اسید لوله بازکن را امتحان می کنند. ولی در برخی از لوله های فاضلاب، گرفتگی می تواند شدید و سخت باشد، و این روش ها مؤثر نباشند و نیاز به لوله بازکنی تجریش داشته باشید.

ما برای انجام این سرویس، دستگاه ها و ابزاری را بکار می بریم که می توان به وسیله آنها و همچنین با تکیه بر تخصص و تجربه چاه بازکن حرفه ای، هر نوع گرفتگی را به راحتی باز کرد.

سرویسکاران تجریش با بررسی لوله فاضلاب می توانند علت گرفتگی را تشخیص دهند و بهترین راه حل را برای از بین بردن مشکل انتخاب نمایند. این موضوع به شما اطمینان می دهد که گرفتگی با کیفیت عالی باز شود و تا مدتها از شر پس زدن چاه فاضلاب خلاص شوید. بنابراین با خیالی آسوده از خدمات لوله بازکنی شمال تهران استفاده نمایید.

دلایل مختلف بالا زدن فاضلاب

مهمترین عللی که شما را مجبور به استفاده از لوله بازکنی تجریش می کنند. عبارتند از:

 • مصالح ساختمانی
 • اشیا
 • شکستگی لوله
 • تفاله چای و قهوه
 • دستمال کاغذی
 • مو
 • مدفوع

شاید با خود بگویید مصالح ساختمانی چطور باعث گرفتگی لوله می شوند؟ لازم به ذکر است خیلی مواقع در زمان بنایی ساختمان گچ و سیمان وارد لوله می شوند. این مواد در برخورد با آب سریعا سفت می شوند و موجب مسدود شدن چاه می گردند. به همین دلیل آب و فاضلاب از چاه پس می زند. در این وضعیت نیاز به لوله بازکنی تجریش دارید تا مشکلتان اساسی رفع شود.

چطور از مسدود شدن لوله جلوگیری کنیم؟

 • هرگز روغن و چربی را درون لوله نریزید، چون در برخورد با آب سرد شده و منجر به مسدود شدن لوله می شود.
 • به هیچ وجه موها را داخل لوله نریزید، چون موجب کیپ شدن چاه حمام می شوند.
 • می توانید برای جلوگیری از ورود مواد اضافی به داخل لوله، روی سینک و کفشورها توری های مناسب و استاندارد قرا دهید.
 • حتما از افتادن اشیا به درون لوله خودداری کنید و چنانچه این اتفاق افتاد، سریعا برای خروج آن اقدام کنید.
 • برای از بین بردن چربی و رسوب موجود در دیواره لوله، بهتر است هفته ای یک بار از آب جوش استفاده نمایید.

استفاد از لوله بازکنی تجریش چه مزایایی دارد؟

 • اعزام نیرو در سریعترین زمان از نزدیکترین نقطه به شما
 • انجام تمام مراحل کار تقریبا بدون کثیف کاری و بدون پاشیدن فاضلاب به اطراف
 • بکارگیری تجهیزات بروز برای رفع گرفتگی های پیچیده
 • انجام خدمات توسط یکی از بهترین و حرفه ای ترین چاه بازکن تجریش
 • رفع گرفتگی لوله کاملا تضمینی
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته برای باز کردن گرفتگی با کیفیت عالی
 • پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته بدون تعطیلی در تمام روزهای سال
 • مقرون بصرفه در مقایسه با دیگر شرکت های لوله بازکنی در تجریش

چاه بازکن های حرفه ای در نزدیکی شما

ما تیمی از بهترین سرویسکاران خود را استخدام کرده ایم تا خدماتی با کیفیت مطلوب به مشتریان بزرگوار ارائه دهیم. رضایتمندی شما عزیزان یکی از مهمترین اهداف ماست.

کلیه لوله بازکن های ما از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند تا فورا در محل حضور داشته باشند و شما هم بیش از حد منتظر نمانید. برای سرویس لوله بازکنی تجریش زیر می توانید با ما تماس بگیرید:

1. باز کردن گرفتگی فاضلاب آشپزخانه:

زمانی که روغن، پوست تخم مرغ، تکه های غذا وارد سینک آشپزخانه می شوند، به دیواره داخلی لوله های آشپزخانه می چسبند و به راحتی لوله آشپزخانه مسدود می شود و در نهایت فاضلاب از لوله بالا می زند. اگر سریعا برای بازکردن گرفتگی لوله آشپزخانه اقدام کنید، مشکل جدی نخواهد بود.

 

2. باز کردن گرفتگی فاضلاب حمام:

مو، شامپو، سفیداب و دیگر محصولات حمام می توانند به سرعت موجب گرفتگی لوله شوند. اگر می خواهید از این وضعیت خلاص شوید، فورا برای رفع آن اقدام کنید.

3. باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت:

دستمال کاغذی، تکه های صابون، خمیر دندان و اشیا می توانند به مرور زمان باعث گرفتگی چاه توالت یا گرفتگی توالت فرنگی شوند. این نوع گرفتگی ها معمولا با تخلیه کند آب شروع شده و سپس موجب پس زدن چاه فاضلاب می شوند. بهتر است به موقع اقدام کنید تا مشکلتان از ریشه حل شود.

4. باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب اصلی ساختمان:

لوله فاضلاب اصلی ساختمان یکی از قسمت های ضروری محسوب می شود. همانطور که می دانید در این لوله ها هر چیزی جریان دارد، و بسیاری از ساکنین ممکن است به دلیل بی احتیاطی و ناخواسته اشیا یا هر چیز دیگر را درون لوله های فاضلاب مخصوصا سرویس بهداشتی بیندازند. به همین خاطر احتمال گرفتگی در این بخش بسیار بالاست. گرفتگی در لوله اصلی فاضلاب باعث اختلال در سیستم لوله کشی فاضلاب می شود و اگر فورا رفع نشود، مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد و قطعا هزینه خدمات هم بیشتر می شود.

5. باز کردن گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب در ساختمان ها و شرکت ها:

علاوه بر موارد گفته شده هر نوع لوله فاضلابی که گرفته باشد و شدت گرفتگی هم بیشتر باشد، ما نیروهایی داریم که تجربه بالا در این زمینه دارند. با مجربترین و بهترین لوله بازکن های منطقه تجریش، هر مشکلی که داشته باشید برطرف می کنیم.

هنگام انتخاب بهترین سرویس لوله بازکنی در تجریش چه موضوعاتی را باید مورد توجه قرار داد؟

خیلی از مردم دوست دارند در زمان رفع گرفتگی، آن کاری که به نظرشان درست است را انجام دهند، بعضی از گرفتگی ها شدید هستند و نمی توان به تنهایی آنها را از بین برد. به همین خاطر کار صحیح این است که با یک چاه بازکن در تجریش که ماهر و حرفه ای باشد تماس بگیرید. توصیه می کنیم قبل از تماس با شرکت مورد نظر، حتما مطالب زیر را مد نظر قرار دهید تا بهترین سرویس لوله بازکنی تجریش را دریافت نمایید.

1. منطقه تحت پوش خدمات و زماندهی مناسب:

زمانی که فاضلاب از لوله بالا زده و همه جا کثیف شده است مسلما هیچ کس دوست ندارد منتظر رسیدن نیروی فنی بماند. این مسئله بسیار سخت است که با یک شرکت تماس بگیرید و پس از هماهنگی با بدقولی آنها مواجه شوید و زمان طولانی در انتظار رسیدن لوله بازکن بمانید.

شرکتی که خدمات چاه بازکنی تجریش را انجام می دهد، بهتر است سرویسکار را از نزدیکترین محدوده به شما اعزام کند تا زمان رسیدن نیرو کم باشد و شما هم بیش از حد منتظر نمانید. این همان کاری است که ما انجام می دهیم. به محض تماس مشتری، نزدیکترین لوله بازکن را به موقعیت اعزام می کنیم تا فورا در محل حاضر باشد و به مشکل شما رسیدگی نماید.

2. ضمانت در کار:

یکی از نگرانی مهم خانم ها مسدود شدن چاه و بالا زدن فاضلاب می باشد. به همین علت بهترین خدمات لوله بازکنی تهران خدماتی است که گرفتگی را  تضمینی رفع نماید تا خیالتان بابت باز شدن مسیر خروجی فاضلاب راحت باشد.

3. تعهد در انجام کار:

متعهد بودن در هر شغلی از جمله کارهای خدماتی مانند لوله بازکنی موجب آرامش خاطر مشتری می شود. بیشتر شرکت ها بعد از فنر زدن فاضلاب کار را تمام شده می دانند و هیچ گونه پشتیبانی و پاسخگویی به مشتری ندارند. ما در این شرکت پس از فنر زنی لوله باز هم در کنارتان هستیم تا اگر مشکل جدیدی پیش آمد شما را راهنمایی کنیم.

4. انجام کار بدون تعطیلی:

انسداد لوله از آن دسته مشکلاتی است که ممکن است در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد و حتی نمی توانید قبل از وقوع مشکل آن را برطرف نمایید. به همین دلیل این اتفاق می تواند در روزهای تعطیل رسمی مثل عید نوروز و یا ساعت 12 بامداد به بعد رخ دهد. اصلا نگران زمان گرفتگی لوله فاضلابتان نباشید، چون ما بدون تعطیلی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

خدمات دیگر در تجریش تهران

گاهی برخی از مشتریان به چیزی بیشتر از چاه بازکنی تهران نیاز دارند. بسیاری از شرکت های لوله بازکنی تجریش فقط کار فنر زدن و یا تخلیه چاه تهران انجام می دهند، اما قطعا برای شما هم پیش آمده زمانی که لوله فاضلاب مسدود شده، همزمان چیزی داخل لوله گیر کرده یا چاه حمام پر شده باشد! در چنین شرایطی اگر از شرکتی که همه اینکارها را انجام می دهد، خدمات دریافت نمایید بهتر نیست؟ آیا بهتر نیست شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر باز کردن لوله در تجریش خدمات گوناگونی انجام می دهد تا دیگر نیازی به پیدا کردن چندین شرکت برای انجام چند کار نداشته باشید؟ یکی از مزایای اینکار پرداخت هزینه کم می شود.

ما در مجموعه حالا سرویس خدمات متنوعی را به مشتریانمان ارائه می دهیم تا احتیاجی به انتخاب چند شرکت نداشته باشند و فقط با اعزام یک چاه بازکن هر کاری که در زمینه فاضلاب دارند را انجام دهیم. این خدمات عبارتند از:

1. رفع بوی بد فاضلاب:

بوی بد فاضلاب یکی از موارد آزار دهنده ای است که در هر ساختمانی می تواند رخ دهد. این بو به علت نشت و پخش گازهای سپتیک (فاضلابی) به محیط داخلی ساختمان اتفاق می افتد. در واقع گاز فاضلاب وقتی که از لوله های ونت خارج نمی شود و یا به دلیل وجود مشکلاتی چون اشکال در شتر گلو، شیب کم لوله، فاسد شدن مواد غذایی در لوله و … وارد فضای خانه می شود و موجب بوی بد و ناخوشایند فاضلاب می گردد. گاهی خودتان می توانید با آموزش های ما در مقاله رفع بوی فاضلاب با راه حل های خانگی این بو را برطرف کنید، اما در مشکلات بزرگتر و شدیدتر نیاز به کارشناس این حوزه دارید.

2. درآوردن اشیا از چاه توالت:

روزانه بسیاری از مردم به دلیل بی دقتی، حواس پرتی و یا سهل انگاری، اشیای قیمتی مانند طلا، گوشی و وسایل غیر قیمتی مثل خمیر دندان، گوش پاک کن و … را داخل لوله های فاضلاب به ویژه سرویس بهداشتی می اندازند. این موضوع علاوه بر اینکه سیستم لوله کشی فاضلاب را دچار مشکلاتی مانند گرفتگی پیچیده می نماید، خسارت مالی هم به بار خواهد آورد. در چنین شرایطی اغلب مردم خودشان اقدام به درآوردن وسیله می کنند اما در اکثر مواقع چون تجربه ای در این کار ندارند خروج اشیا را تقریبا محال و یا غیر ممکن می نمایند. بهتر است هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت و یا هر چیز دیگر، با متخصص حرفه ای و با تجربه تماس بگیرید.

3. پیدا کردن محل دقیق چاه فاضلاب:

پر شدن چاه فاضلاب یک مشکل جدی و بزرگ است که اگر فورا به آن رسیدگی نشود، ضررهای جانی و مالی زیادی به همراه خواهد داشت. هنگامی که چاه پر می شود باید به سرعت عمل تخلیه صورت گیرد تا از مشکلاتی مانند ریزش چاه پیشگیری شود. اغلب اوقات ساکنین ساختمان اطلاعی از محل چاه ندارند و حتی نمی دانند که چطور باید این کار را انجام دهند. ما در این شرکت نیروهایی داریم که به آسانی می توانند محل دقیق چاه را پیدا کنند و کارهای مربوط به لایروبی و تخلیه چاه فاضلاب را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

4. تعمیر فرنگی:

اجزای فرنگی به علت استفاده روزانه و مکرر ممکن است در طول زمان خراب شده و شما را دچار مشکل نمایند. بعضی وقتها قطعه ناقص نیاز به تعمیر دارد، اما گاهی هم قطعه معیوب با تعویض درست می شود. تمام مراحل تعمیر فرنگی توسط چاه بازکن های مجرب ما در کمترین زمان انجام می گردد.

تخلیه چاه تجریش

ساختمان های زیادی در منطقه تجریش وجود دارند که هنوز به فاضلاب شهری متصل نشده اند و فاضلاب ساختمان به چاه می ریزد. سیستم چاه های جذبی و یا سپتیک طوری ساخته شده اند که فضای محدودی دارند و بعد از گذشت مدتی با توجه به حجم آن، پر می شوند. پس سیستم چاه فاضلاب به بررسی نیاز دارد تا دچار مشکلاتی همچون ایجاد نم و رطوبت بالای چاه، گاز گرفتگی، ریزش و … نشود.

یکی از بهترین سرویس ها برای رسیدگی به چاه های فاضلاب، تخلیه چاه تجریش می باشد. در این خدمات، تیم حرفه ای به وسیله تانکرهای تخلیه فاضلاب در محل حاضر می شوند و بعد از پیدا کردن محل دقیق چاه و باز کردن دهانه آن، اقدام به تخلیه چاه می کنند.

این خدمات در شرکت ما توسط سرویسکاران با تجربه انجام می شود. شما می توانید در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید تا پیگیری های لازم صورت گیرد.

نمایش بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *